Návod k použití

DIOPTRICKÉ BRÝLE 

 Manipulace

Rozpojte magnetický spoj mezi očnicemi, brýle obepněte okolo hlavy a magnety na nose opět spojte. Teleskopické výsuvy nastavte na stranicích dle potřeby. Při skládání brýlí nejprve zasuňte výsuvy a po té brýle složte. (Pozn. Brýle značky Be Reader není možné složit, uchovávají se v nesložené poloze v textilním obalu.)

 Použití

Dioptrické brýle s přednastavenými dioptrickými skly jsou určeny pouze pro použití na blízko a na čtení. Tyto brýle nejsou vhodné pro řízení a provoz vozidel a pro použití na dálku.

 Čištění a údržba

Umývejte vodou a mýdlem měkkým hadříkem. Brýle osušte hadříkem z mikrovlákna. Vyvarujte se vysoušení špinavým nebo hrubým hadříkem a použití čističů a vlhčených ubrousků obsahujících alkohol. Chraňte čočky proti oděru, abyste zabránili jejich poškození.

Chraňte brýle před přímým slunečním světlem, uchovávejte je na chladném a suchém místě.

 Upozornění

Tyto brýle nejsou určeny k ochraně nositele před poraněním v případě nárazu na tvrdé předměty.

Pouze pravidelné oční vyšetření prováděné oftalmologem nebo optometristou může určit vaši potřebu korekce zraku a zdraví očí.

 Záruka: 2 roky

 

DĚTSKÉ DIOPTRICKÉ OBRUBY  

 Manipulace

Rozpojte magnetický spoj mezi očnicemi, brýle obepněte okolo hlavy a magnety na nose opět spojte. Teleskopické výsuvy nastavte na stranicích dle potřeby. Při skládání brýlí nejprve zasuňte výsuvy a po té brýle složte. 

  Čištění a údržba

Umývejte vodou a mýdlem měkkým hadříkem. Brýle osušte hadříkem z mikrovlákna. Vyvarujte se vysoušení špinavým nebo hrubým hadříkem a použití čističů a vlhčených ubrousků obsahujících alkohol. 

Chraňte brýle před přímým slunečním světlem, uchovávejte je na chladném a suchém místě.

 Upozornění

Pouze pravidelné oční vyšetření prováděné oftalmologem nebo optometristou může určit vaši potřebu korekce zraku a zdraví očí.

 Záruka: 2 roky

  

SPORTOVNÍ, SLUNEČNÍ A DĚTSKÉ SLUNEČNÍ BRÝLE

 Manipulace

Rozpojte magnetický spoj mezi očnicemi, brýle obepněte okolo hlavy a magnety na nose opět spojte. Teleskopické výsuvy nastavte na stranicích dle potřeby. Při skládání brýlí nejprve zasuňte výsuvy a po té brýle složte.

 Čištění a údržba

Brýle umývejte vodou a jemným mýdlem měkkým hadříkem. Po té brýle jemně osušte tkaným sáčkem z mikrovlákna (je součástí balení). Pokud jsou brýle navlhčeny slanou vodou, opláchněte je sladkou vodou a opět jemně vysušte pomocí mikrovláknového sáčku. Vyvarujte se vysoušení špinavým nebo hrubým hadříkem a použití čističů a vlhčených ubrousků obsahujících alkohol. Chcete-li zachovat vynikající optickou kvalitu čoček Slastik, čistěte je s tkaným mikrovláknovým sáčkem, který je určený, jak pro čištění brýlí, tak pro jejich skladování. Tento sáček doporučujeme pravidelně ručně prát a sušit na vzduchu. Chraňte čočky proti oděru, abyste zabránili jejich poškození.

 Upozornění
Tyto brýle nejsou určeny k ochraně nositele před poraněním v případě nárazu na tvrdé předměty. Pro správnou funkci brýlí musí být čočka bezpečně zasazena do rámu. Sluneční brýle nejsou určeny pro použití jako ochranný prvek, nejedná se o ochranné pracovní brýle. Slastik brýle by neměly být používány pro přímý pohled na slunce nebo do silného umělého světelného zdroje. Brýle s tónovanými čočkami nejsou určené pro jízdu v noci nebo při špatné viditelnosti. Pokud brýle narušují vaše periferní vidění, nepoužívejte je při jízdě. Některé odstíny čoček mohou být nevhodné pro rozpoznávání dopravních signálů. Pouze pravidelné oční vyšetření prováděné oftalmologem nebo optometristou může určit vaši potřebu korekce zraku a zdraví očí.

 Záruka: 2 roky